top of page

Z nami bo Aljoša. Aljoša Škaper.

Mesečno srečanje Kluba bo v torek 26. aprila 2022 ob 18ih na že tradicionalni lokaciji, Cafe Monet v Ljubljani.Tokrat bomo gostili Aljošo Škaperja, prav tako Prekmurca, ki živi v Ljubljani. Predstavil nam bo zanimiva projekta: spletno stran pridem.si in aplikacijo Ljubljana by Wheelchair. Aljoša je z njima kot prvi v Sloveniji uvedel enotni vir informacij o dostopnosti z invalidskim vozičkom. Spletni portal dostopnih točk pridem.si gibalno oviranim omogoča, da se predhodno seznanijo o dostopnosti lokacije z vozičkom, aplikacija Ljubljana by Wheelchair pa je namenjena predvsem turistom.


Vabljeni, da s sabo prinesete obilo dobre volje ter da pripeljete prijatelje, ki bi se želeli pridružiti našemu Klubu.

92 views0 comments

Recent Posts

See All

Comentários


bottom of page