top of page

NAPOVED - mesečno srečanje kluba bo v torek, 27.9. ob 18ih

Septembrsko mesečno srečanje našega kluba bo ponovno v Cafe Monet na Parmovi 51 v Ljubljani, 27.9. ob 18ih. Dobrodošli!


Na tokratnem srečanju bo še posebej zanimivo, saj bomo strnili vtise iz dogodka v avgustu, pogovorili se bomo o načrtih v prihodnjih mesecih, imeli zanimive goste z izjemno aktualnimi vsebinami ter se obilno zabavali, tako kot vedno ko so Prekmurci na kupu.


Naša tokratna gosta bosta predstavnika podjetij Bankart in Fin4Green, in sicer g. Matej Kurent, direktor prodaje v Bankart in direktor Rekono ter g. Simon Kolenc, direktor Fin4Green.


Predstavila nam bosta aktualno dogajanje v Sloveniji v zvezi z digitalnimi finančnimi storitvami. Spoznali bomo storitvi Flik in noprintZ, njihovo razširjenost v Ljubljani, Prekmurju in drugje v Sloveniji ter trende glede digitalnega plačevanja in hranjenja računov.

Vabljeni vsi člani kluba in njihovi povabljeni. Prosim, da nas na mail klub.prekmurci@gmail.com obvestite, ali se boste srečanja udeležili, da poskrbimo za ustrezno pogostitev.


Veselimo se našega srečanja!!

86 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page